Co děláme?

1

KOMPLEXNÍ SLUŽBY

Poskytujeme komplexní služby od analýzy vyrobitelnosti, návrhu, výroby přes kompletaci až po servis a jsme tak schopní reflektovat specifické požadavky klientů.

2

MODERNÍ VYBAVENÍ

Disponujeme moderním vybavením s důrazem na aktuální technologie a kvalifikované pracovníky.

3

SERVIS SORTIMENTU

Součástí našeho výrobního programu je servis a úprava veškerého našeho sortimentu.

Kovoobrábění a další služby

Za pomoci moderního strojního vybavení a zkušených specialistů dodáváme zákazníkovi vždy nejkvalitnější a nejpřesnější výrobek. 
Kromě CNC obrábění a frézování, které tvoří největší část naší činnosti, se také zabýváme konvenčním obráběním (soustružením, broušením, hloubením, stříháním a řezáním).

CNC obrábění

Specializujeme se na zakázkovou výrobu převážně se zaměřením na automotive.
Kvůli rostoucím nárokům na flexibilitu celého výrobního procesu dbáme na neustálé zdokonalování konceptu integrované výroby, čehož jsou obráběcí centra hlavní součástí.

Svařování

Nabízíme svařování oceli, nerezi, hliníku a litiny. Jednou z našich činností je výroba a montáž ocelových konstrukcí a svařenců pro větší výrobní celky. Svařujeme a navařujeme metodami MIG/MAG a TIG/WIG.

Broušení na plocho

Broušení na plocho využíváme při finálním zpracování výrobků, abychom dosáhli přesných rozměrů, tvarů a drsnosti povrchu.

Elektroeroze

Díky elektroerozivnímu obrábění jsme schopni obrábět tvrdé materiály s velkou přesností. Při elektroerozivním obrábění se odebírá materiál drobnými elektrickými výboji mezi obrobkem a elektrodou, to zaručuje velkou přesnost provedení.

Poptáváte službu? Nabízíte kooperaci?