Kariéra

Právě obsazujeme tyto pozice:

Staňte se jedním z nás – součástí týmu profíků v oblasti přesného strojírenství.

studenti a absolventi

Přivítáme mezi sebou studenty i absolventy středních a vyšších škol, kteří jsou na začátku kariéry, a rádi je zaučíme.

zkušení odborníci

Na věku nezáleží.
Důležitý je zájem a cit pro řemeslo. Ceníme si zaměstnanců, kteří za léta nasbírali zkušenosti z praxe a nebojí se je používat třeba i v jiných situacích.

specialisté

Bez specialistů a technologů, kteří jsou schopni sledovat trendy a aplikovat je tak, aby zefektivnili výrobní proces, bychom se neobešli.

Neděláme rozdíly. Důležitý je zájem o řemeslo a chuť přiložit ruku k dílu.

Z důvodu aktuální situace jsou pozastavená výběrová řízení na svářeče a obsluhu CNC.
Pokud i přesto máte o tato místa zájem a chtěli byste do budoucna změnit zaměstnání,  prosím, kontaktujte nás na emailu prace@d2g.cz

PRACE@D2G.CZ
Brusič na kulato

Požadujeme:

  • SOU obrábění kovů, brusič nebo praxe v oboru
  • manuální zručnost, loajalita, samostatnost
  • práce v jednosměnném provozu

Náplň práce:

  • ovládání a seřizování konvenčních brusek na kulato
  • broušení na kulato + na díru
  • čtení výkresové dokumentace
  • spolupráce s technologií při odladění nové a stálé výroby

Nabízíme:

  • zázemí stabilní rostoucí technologické společnosti
  • přátelský pracovní kolektiv
  • práci na zajímavých projektech pro automobilový průmysl
  • podílení se na tvorbě firemních standardů
  • firemní telefon a číslo s datovým balíčkem i pro soukromé využití
  • závodní stravování a další firemní benefity
  • Multisport karta

Nástup:

  • ihned / dohodou

Místo výkonu práce:

  • B. Egermanna 305, Nový Bor

V případě otázek nebo zájmu nás kontaktujte na emailu prace@d2g.cz nebo na čísle 601 131 780.

Typ pracovního vztahu: HPP

601 131 780

Je důležité se dobře cítit v práci i mimo ni…

…proto nabízíme našim zaměstnancům řadu výhod a benefitů.

Máte otázky ohledně práce?